Skip navigation

Österreichische Hagelversicherung


A A

Nápoveda

Tu nájdete často kladené otázky pri používaní domovskej stránky a portálu.

Ako sa na portál prihlásim?
V PDF-súbore nájdete návod pre prvé prihlásenie na portál.

        Návod na prvé prihlásenie

Kto môže používať portál?
Portál je k dispozícii výlučne pre klientov Agra poisťovne, predajcov a maklérov.

Zabudol som svoje heslo. Čo mám robiť?
Kliknite na link „Zabudol som heslo“ a vyplňte formulár. Po jeho odoslaní budú Vaše údaje prekontrolované a potom obdržíte mailom Vaše heslo.

Ako môžem svoje heslo zmeniť?
Kliknite na link „Zabudol som heslo“ a vyplňte formulár. Po jeho odoslaní budú Vaše údaje prekontrolované a potom obdržíte mailom Vaše heslo. Zadajte Vaše nové heslo. Budete vyzvaní, aby ste heslo zmenili.

Ako nainštalujem aktuálnu verziu Macromedia Flash Player?
1. krok: Aby ste mohli nainštalovať Macromedia Flash Player, musíte mať na Vašom PC všetky inštalačné práva (popr. byť prihlásený ako správca). Zatvorte všetky okná ostatných prehliadačov predtým, než začnete s inštaláciou.
2. krok: Otvorte stránku http://www.adobe.com/go/getflash/ a kliknite na „Stiahnúť Adobe Flash Player 9.0124.0 IE“ a ďalej postupujte podľa pokynov.
3. krok: V závislosti od stupňa bezpečnostného nastavenia na Vašom PC sa pravdepodobne zobrazí dialógové okno s bezpečnostným varovaním. Kliknite na „áno“ poprípade „inštalovať“ pre odsúhlasenie inštalácie zložky ActiveX.
4. krok: po ukončení inštalácie sa zobrazí logo Macromedia Flash Player so zodpovedajúcim textom.
Objaví sa dialógové okno s otázkou, či má byť aktualizovaná alebo inštalovaná verzia Macromedia Flash Player. Čo mám robiť?
Pre hlásenie škody a portál potrebujete Macromedia Flash Player verziu 9 a vyššiu. Odpovedzte na otázku „áno“ príp. „inštalovať“.
Ako môžem skontrolovať, akú mám verziu Macromedia Flash Player?
Kliknite pravým tlačítkom myši na mapu Slovenska. Zobrazí sa Vám verzia, ktorú máte k dispozícii. Pre vstup na meteorologický servis potrebujete Macromedia Flash Player verziu 9 a vyššiu.
Zobrazuje sa mi bezpečnostné varovanie. Čo mám robiť?
Pokiaľ Váš prehliadač ukazuje v priebehu prihlasovania bezpečnostné varovanie, kliknite na „áno“ poprípade „otvoriť túto webovú stránku (nedoporučuje sa)

Prečo nevidím mapu Slovenska?
Uistite sa, že máte nainštalovaný Macromedia Flash Player verziu 9 a vyššiu. Kliknite pravým tlačítkom myši na miesto, kde má byť umiestnená mapa Slovenska, potom by sa mala spustiť automatická inštalácia. Postupujte ďalej podľa pokynov v prehliadači. Pokiaľ máte naďalej problémy, prečítajte si vyššie uvedenú otázku „ako je možné nainštalovať aktuálnu verziu programu Macromedia Flash Player?“.
Prečo neobdržím pri kliknutí na „zobraziť“ žiadne údaje o počasí?
Uistite sa, že máte nainštalovaný Macromedia Flash Player verziu 9 a vyššiu. Kliknite pravým tlačítkom myši na miesto, kde má byť umiestnená mapa Slovenska, potom by sa mala spustiť automatická inštalácia. Postupujte ďalej podľa pokynov v prehliadači. Pokiaľ máte naďalej problémy, prečítajte si vyššie uvedenú otázku „ako je možné nainštalovať aktuálnu verziu programu Macromedia Flash Player?.